NOVUMPACK - TECHNOLOGIE PAKOWANIA

PRZERWA TECHNICZNA

Obecnie prowadzimy prace na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzenia nas później. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Tel. 12 653 04 06
Email. biuro@novumpack.pl

NAPISZ DO NAS

[contact-form-7 id=”608″]

DANE KONTAKTOWE

pointer-white

30-719 Kraków
ul. Gromadzka 46
Polska

phone-white

+48 12 653 04 06
+48 663 725 817

Masz pytania dotyczące tego, jak możemy pomóc Twojej firmie? Wyślij nam e-mail, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

AUTOMATYCZNY SYSTEM PAKOWANIA W ZGRZEWKI

Seria wysokiej jakości pakowarek termokurczliwych SSWM składa się z urządzeń, które umożliwiają podawanie, grupowanie i foliowanie różnych produktów, również z tacą kartonową na dole, gdy jest to potrzebne.

AUTOMATY FOLIUJĄCE

Automaty do pakowania w formie zgrzewki produktów jednostkowych i zbiorczych. Automaty do pakowania w formie zgrzewki produktów jednostkowych i zbiorczych.
Poznaj ofertę

SYSTEMY PALETYZACJI PRODUKTÓW

Seria paletyzatorów warstwowych LPE umożliwia umieszczenie całej podłogi ładunkowej na podstawie palety, optymalizując produkcję.

SYSTEMY FORMOWANIA TACEK

TFM seria automatycznych formatek do kartonów płaskich lub tacek składa się z wysokowydajnego i precyzyjnego wyposażenia z magazynem grawitacyjnym, przejściem pośrednim i systemem klejenia na gorąco.

MAGAZYNY DO PALET

Nasz oddział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

ROBOTY PALETYZUJĄCE RPA

Seria paletyzatorów antropomorficznych SRPA pozwala na wykonanie wysokiej produkcji. Możliwość zastosowania różnych typów chwytaków daje tej opcji dużą wszechstronność, co czyni ten system bardzo interesującym.

ROBOTY PALETYZUJĄCE RPA

Seria paletyzatorów antropomorficznych SRPA pozwala na wykonanie wysokiej produkcji. Możliwość zastosowania różnych typów chwytaków daje tej opcji dużą wszechstronność, co czyni ten system bardzo interesującym.

SYSTEMY UKŁADANIA PALET

Nasz dział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW TAŚMOWYCH

Projektujemy i wykonuje wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEMY FORMOWANIA Z PICK & PLACE

Seria pakerów kartonowych BPP umożliwia formowanie / pick & place / uszczelnianie skrzynek w systemie monoblokowym o zredukowanych wymiarach.

SYSTEMY TRANSPORTU PRODUKTÓW

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszystkich niezbędnych elementów związanych z obsługą logistyczną palet: transportem, gromadzeniem i / lub dystrybucją w określone miejsca.

SYSTEMY TRANSPORTU PALET

Projektujemy i wykonujemy wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEM PRZENOŚNIKÓW WIBRACYJNYCH

Nasz serwis projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń, aby mogły pracować z różnymi typami produktów, takich jak torby lub pudełka.

SYSTEMY POKRYCIA GÓRNEGO DLA PALET

Nasze systemy osłon górnych TDM mogą być zintegrowane ze wszystkimi typami owijarek do palet lub mogą pracować samodzielnie. W tym rozwiązaniu nad paletą znajduje się plastikowy arkusz, który całkowicie pokrywa ładunek.

SYSTEMY OWIJANIA PIERŚCIENI OBROTOWYCH

Oferujemy szeroką gamę owijek do ochrony produktów na paletach. Ponad 3.000 sztuk sprzedanych na całym świecie.

SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW KUBEŁKOWYCH

Projektujemy i produkujemy wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń, aby móc pracować z różnymi rodzajami produktów, takich jak torby lub pudełka.

OBROTOWE RAMIĘ I OBROTOWE SYSTEMY OWIJANIA

Oferujemy szeroką gamę owijek do ochrony produktów na paletach. Ponad 3.000 sztuk sprzedanych na całym świecie.

SYSTEM PALETYZACJI KARTEZJSKIEJ

Seria paletyzatorów kartezjańskich SRPE charakteryzuje się dużą wszechstronnością formatów oraz minimalnymi kosztami. Optymalne rozwiązanie dla średnich produkcji.

SYSTEMY MAGAZYNOWE I DOZOWNIKI PALET

Nasz dział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

SYSTEMY ZAKLEJANIA KARTONÓW

Nasza szeroka gama zgrzewarek pozwala na zamykanie wszelkiego rodzaju kartonów klapowych za pomocą taśmy klejącej lub kleju termotopliwego. Wykonujemy również wersje do specjalnych wymiarów opakowań.

PRZENOŚNIKI DO TRANSPORTU PUDEŁEK

Nasza firma projektuje i wytwarza wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEMY WRAP AROUND

Seria opakowań kartonowych owijanych polega na złożeniu i owinięciu kartonu wokół zgrupowanego produktu, zamykając się na bokach 4 krótkimi klapkami. System ten pozwala na pakowanie dużych produkcji.

SYSTEMY PICK & PLACE

Za pomocą robota antropomorficznego umożliwia klientowi pakowanie dowolnego rodzaju produktu, niezależnie od wielkości i morfologii.

SYSTEMY SKŁADANIA PUDEŁ B1

Seria BEM do kartonów typu B1 lub American to bardzo ciekawe rozwiązanie dla średnich produkcji. Jest to niezbędny element w każdym tradycyjnym systemie automatycznego pakowania kartonów.

SYSTEMY WKŁADANIA WORKÓW

Seria wkładek BIM umożliwia napełnianie kartonu wewnętrzną torbą plastikową. Seria zgrzewarek BSM umożliwia zamykanie i zgrzewanie plastikowej torebki.