SYSTEMY DO PRODUKCJI
i PAKOWANIA
MATERACY
cutting

Maszyny do cięcia materiału

packing

Maszyny do pakowania materacy

quilting

Maszyny do pikowania materacy

tape_edge

Maszyny do obszywania krawędzi

hat

Linie produkcyjne do materacy

Twój partner w zakresie rozwiązań linii do produkcji materacy

Stwórz wszystko, czego potrzebujesz w produkcji materacy

M-2200 Automat do pakowania materacy

Rosnąca ilość i różnorodność produkcji materacy spowodowała, że potrzeba automatycznej maszyny pakującej jest nieunikniona.

M-2100 Automat do rolowania materacy

Maszyna do pakowania materacy typu Roll & Flat staje się coraz bardziej popularna na świecie. Ten system pakowania zapewnia dodatkowe możliwości przechowywania i łatwy transport.

M-6600 3D / maszyna do obramowań

Obramowanie to często pierwsza rzecz, którą klienci widzą, patrząc na materac, a estetyka obramowania pomaga im w podjęciu decyzji o zakupie.

M-4400/4000 Maszyna do krawędzi materaca

M-4000 – 4400 maszyna do obrzeża materaca zapewnia pikowanie ściany bocznej materaca przy produkcji materacy.

M-1200 Wieloigłowa maszyna do pikowania

Nasza maszyna do pikowania M-1200 posiada możliwość szycia prostego i pikowania skokowego z prędkością produkcyjną 1200 obr / min, nawet przy najgrubszych materiałach.

M-9000 Multi Needle Lock Stitch Maszyna do pikowania

Nasza maszyna jest wysokiej jakości maszyną prezentowaną producentom materacy, sof (kanap) i tekstyliów domowych z funkcją ściegu blokującego, współpracującą z dużym czułenkiem nr 11 z prędkością 600 obr / min, zdolną do pikowania dużych i małych wzorów w przestrzeni 300 mm , a także do pikowania prostych i przeskakujących wzorów z cienkich i grubych materiałów.

Maszyna do pikowania z podwójną głowicą

Pikowarka dwugłowicowa M-2 została zaprojektowana do pracy w sposób ciągły i automatyczny system podawania, a tkanina jest ciągnięta przez napędzane silnikiem rolki.

Pikowarka jednogłowicowa

Pikowarka jednogłowicowa M-1 jest idealna dla producentów mebli i tekstyliów domowych, którzy nie produkują z największą wydajnością.

Automatyczna linia do klejenia na gorąco M-2500

Jednym z najważniejszych elementów produkcji materacy jest przygotowanie wnętrza materaca.

Automatyczna maszyna do pakowania i obszywania krawędzi taśmą M-2800

Automatyczna linia do produkcji materacy zwiększa możliwości produkcyjne i jakość dzięki systemowi przenośników materacy dla firm o dużej zdolności produkcyjnej.

M-1100 Automatyczna maszyna do obszywania krawędzi taśmą

Jednym z najważniejszych etapów produkcji materacy jest odcinek krawędzi taśmy materacowej, liczba materacy, które personel szyje w ciągu dnia bezpośrednio wpływa na koszt.

Maszyna do krawędzi taśmy materacowej M-1000

Dzięki zmianie technologii ręczna maszyna do obszywania krawędzi stała się bardziej wydajna, dlatego obecna maszyna do obszywania krawędzi stała się wyborem wielu mniejszych producentów.

Maszyna do cięcia tkanin z roli M-3000

Przedstawiamy PRZECINARKĘ TKANIN ROLKOWYCH M-3000, która bezbłędnie tnie tkaniny w materacach oraz tekstyliach domowych jako taśmy i tkaniny lamówkowe. Dokładne cięcie tkaniny na wymagane wymiary to podstawa dobrego produktu.

M-5000 maszyna do pikowania i cięcia brzegów

Maszyna do cięcia paneli pikowanych i brzegów M-5000 zapewnia cięcie paneli i brzegów w celu przygotowania materaca z pikowanego materiału

PREZENTACJA MERT MAKINA

SYSTEMY PRODUKCJI MATERACY

Światowy przemysł materacowy przeszedł okres rozwoju, polegający na przejściu z materacy bawełnianych i wełnianych na materace sprężynowe.
Obecnie wiele osób spędza 1/3 dnia śpiąc. W związku z tym zwiększa to znaczenie jakości i komfortu materaca.

Firma MERT MACHINERY, założona w 1993 roku ze świadomością tej konieczności, rozpoczęła produkcję maszyn materacowych. Mert Machinery zapewnił wówczas zaufanie wielu producentów do mechanicznej pikowarki, którą wyprodukowała przez te lata. W tym zakresie Mert Machinery od 20 lat świadczy usługi na rzecz producentów materacy, wdrażając wszelkiego rodzaju maszyny materacowe od A do Z. Dzięki tej specjalności Mert Machinery z powodzeniem konkuruje na rynku maszyn do produkcji materacy.

Mert Machinery stała się innowacyjną potęgą tego sektora, udostępniając automatyczne linie produkcyjne do obsługi producentów materacy w celu minimalizacji rosnących kosztów produkcji materacy.

MERT MACHINERY, od wielu lat świadczy usługi swoim klientom, kontynuując opiekę i wsparcie, jakie okazywała przed sprzedażą.

SYSTEMY DO PRODUKCJI MATERACY

POZNAJ NAJNOWSZE TECHNOLGIE

ZALETY MASZYN DO MATERACY MERT:
- Maszyny łatwe do nauczenia
- Serwis techniczny i zaplecze części zamiennych
- Stała jakość produktu i produkcji
- Szybka i zautomatyzowana produkcja materacy
- Zintegruj swoją fabrykę materacy z przemysłem 4.0
Skontaktuj się z nami
Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić
Mert Machinery stała się innowacyjną potęgą tego sektora, udostępniając automatyczne linie produkcyjne do obsługi producentów materacy w celu minimalizacji rosnących kosztów produkcji materacy.

Ufamy jakości, którą zapewniamy…

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

[contact-form-7 id=”376″ title=”Contact form alternative”]

CONTACT INFORMATION

50 East 52nd Street
Brooklyn, NY 10022
United States

+1322224332
+1546232784

Do you have questions about how we can help your company? Send us an email and we’ll get in touch shortly.