
Dozownik objętościowy do produktów sypkich SA-CF
Cena na telefon

Dozownik wagowy Harkom Quadro FMQ-W
Cena na telefon
SKU:
NOV-92417
Cena na telefon
Ten produkt jest chwilowo niedostępny.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a poinformujemy Cię, gdy tylko produkt będzie ponownie dostępny.
16
Osób ogląda teraz ten produkt!
Masz pytania odnośnie tego produktu?
Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

Radosław Kokoszka
key account manager
- +48 12 653 04 06
- +48 663 725 817
Formularz ofertowy
Dane kontaktowe
Poniższy formularz służy do składania zapytań o konkretny produkt ze strony. W przypadku innego produktu prosimy wysłać zapytanie ze strony konkretnego produktu.
Informacje dodatkowe
Napięcie |
380/400V – 50Hz – 3F |
---|---|
Moc |
4 kW |
Wydajność |
18 worków / min |
Funkcja urządzenia |
nasypywania substancji sypkich |
Długość opakowania |
370mm – 440mm |
Szerokość opakowania |
300mm – 440mm |
Zużycie powietrza |
15L / min |
Ciśnienie robocze |
6 bar |
Wymiary urządzenia (dł. x szer. x wys.) |
4000x1350x3520mm |
Waga urządzenia |
820 kg |
Producent |
Harkom |
Pliki do pobrania:
Opis produktu
Dozownik objętościowy do produktów sypkich
HARKOM SA-S
Dozownik przeznaczony jest do napełniania worków. Ta przyjazna dla użytkownika półautomatyczna maszyna pakująca zapewnia precyzyjne ważenie i napełnianie.
Półautomatyczny dozownik objętościowy Harcom SA-S jest przeznaczony dla firm, które mają małe lub nowe zakłady produkcyjne. Precyzja ważenia zależy od rodzaju produktu i jego gęstości. Szybkość pakowania zależy od wydajności operatora i rodzaju produktu. Wszystkie powierzchnie maszyny mające kontakt z produktem są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304.
Półautomatyczna maszyna do napełniania worków SA-S jest wyposażona w ekran dotykowy, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze. Za pomocą ekranu dotykowego można regulować wagę.
Ta maszyna pakująca jest łatwa do zintegrowania i użytkowania w wąskich i małych przestrzeniach ze względu na jej rozłączną strukturę. Jednostka podająca może być wyposażona w automatyczny podnośnik zgodnie z życzeniem użytkownika. W półautomatycznej maszynie do napełniania worków SA-S można dodać automatyczną maszynę do szycia zgodnie z potrzebami użytkownika. Ponadto taśma transferowa do napełniania worków zapewnia wygodę i oszczędność czasu na linii produkcyjnej.
Półautomatyczny dozownik objętościowy do napełniania worków SA-S jest ogólnie preferowany przez firmy średniego szczebla.
Opinie
Oceniono 0 na 5
0 opinie
Oceniono 5 na 5
0
Oceniono 4 na 5
0
Oceniono 3 na 5
0
Oceniono 2 na 5
0
Oceniono 1 na 5
0
Napisz pierwszą opinię o „Dozownik objętościowy do produktów sypkich SA-S”
Kategorie: Nasypywarki wibracyjne, Dozowanie i ważenie, Urządzenia dozujące
Tagi: dozownik objętościowy, harkom, maszyna do produktów sypkich, maszyna dozująca, maszyna objętościowa, napełnianie produktów proszkowych, napełnianie worków, napełniarka, nasypywarka, półautomatyczny dozownik, SA-CF, urządzenie dozujące
Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.