NOVUMPACK - SYSTEMY PAKOWANIA

Nasz sukces i historia firmy.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ogólne pojętego PACKAGINGU obejmującego różnorodne dziedziny z zakresu materiałów opakowaniowych, sprzętu i maszyn pakujących.

O nas

W Novumpack nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pomagających naszym klientom konkurować na rynku. Jesteśmy oddani budowaniu zaufania i dobrych relacji z naszymi klientami. Pod koniec dnia usatysfakcjonowany klient jest tym, co naprawdę sprawia, że nasz wysiłek ma sens.

Oferta naszej firmy to cztery filary. Głównym segmentem działalności są maszyny pakujące którym zajmuje się dział Novumpack zaopatrujący naszych klientów w szerokie spektrum maszyn i systemów do zabezpieczania produktów. W ofercie posiadamy min maszyny do pakowania termokurczliwego, zgrzewania folii, owijania folią stretch pionowo i poziomo, systemy zaklejania i formowania kartonów, maszyny do pakowania próżniowego.

Jesteśmy przedstawicielem takich producentów jak Strojplast, Ear-Flap, Valko, Euromatic. W ofercie posiadamy również systemy do produkcji i pakowania materacy jako przedstawiciel firmy MERTMAKINA producenta materacy zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie linii produkcyjnych do materacy począwszy do cięcia materiału, po przez obszywanie a kończąc na pikowaniu i formowaniu sprężyn. Oferujemy również systemy do pakowania i rolowania materacy.

DELTAPACK to kolejny filar naszej działalności. Jesteśmy Polskim producentem innowacyjnych foliarek kopertowych do pakowania kosmetyków, papierosów, płyt CD/DVD i innych opakowań. Nasze foliarki kopertowe to idealne uzupełnienie dużych linii produkcyjnych jak i ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Najstarszą częścią firmy jest Novum Office zajmujący się kompleksowym wyposażeniem biur. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności na naszych stronach internetowych

  • www.novumoffice.pl
  • www.delta-pack.pl
  • www.novumpack.pl
986
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
275
ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW
15
PRACOWNIKÓW
11
LAT DOŚWIADCZENIA
2000
SPRZEDANYCH MASZYN
56
MODERNIZACJI MASZYN

Zmieniamy Twoje pomysły w rzeczywistość.

Oferowany przez nas sprzęt z linii Profesjonalnej jest ręcznie produkowany i zwracamy dużą uwagę na szczegóły, ponieważ uważamy, że szczegóły decydują o różnicach. Dokładna inspekcja każdego urządzenia jest wykonana przed jego dostarczeniem w celu zagwarantowania bezawaryjnej pracy. Gdy potrzebna jest pomoc, nasz serwis reaguje niezwłocznie na wszelkie zgłoszenia.

Nowe Technologie

AUTOMATYZACJA

Usprawnianie i automatyzacja procesów pakowania.

INTEGRACJE

Dostosowanie naszych rozwiązań do istniejących systemów

MODERNIZACJA

Modyfikacje maszyn pod konkretne potrzeby klienta.

INDUSTRY 4.0

Autonomiczne systemy przenoszenia produktów ROBOMOV

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

Ponad 40 lat wspólnych doświadczeń

Nasze maszyny są skonstruowane w celu obsługi procesów produkcyjnych 24/7.
Działają dobrze w trudnych warunkach przemysłowych.

EAR-FLAP GROUP

IMBALSTOCK

STROJPLAST

JOINPACK

Poznaj nasze

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Nasze maszyny są skonstruowane w celu obsługi procesów produkcyjnych 24/7.
Działają dobrze w trudnych warunkach przemysłowych.

Jeśli wymagasz specjalnego wyposażenia, proponujemy rozwiązania, które pozwolą lepiej sprostać Twoim potrzebom. Tworzymy maszyny o wymiarach niestandardowych, urządzenia do obsługi niestandardowych produktów, rozwiązania do paletyzowania oraz integracje naszych maszyny z liniami produkcyjnymi. Nasza wiedza techniczna służy naszym klientom najlepiej, jeśli chodzi o projektowanie unikalnych projektów. Jesteśmy partnerem oferującym niezawodne rozwiązania w dziedzinie pakowania po przez zgrzewanie i obkurczanie folii, formowanie pakietów i zgrzewek, wkładania ulotek, itp. Zapewniamy również automatyczne paletyzowanie pakowanych produktów.

Tworzymy dostosowane piece grzewcze do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych: polimeryzacja, suszenie, wulkanizacja, utwardzanie, podgrzewanie wstępne, stabilizacja, starzenie. Nasze piece są produktami ręcznie robionymi i są szeroko testowane przed wysyłką, aby zapewnić bezproblemową pracę.

Konstrukcja dopasowanych do siebie urządzeń uszczelniających stanowi część naszej codziennej procedury. Szczególne wymogi dotyczące zgrzewania mogą być spełnione poprzez dostosowanie naszych standardowych maszyn zgrzewających. Dokładne specyfikacje techniczne są definiowane zgodnie z ograniczeniami budżetowymi.

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Specjalizujemy się w rozwiązaniach i systemach wspomagających proces pakowania produktów. Dostarczamy rozwiązania zarówno ekonomiczne jak również zaawansowane systemy dedykowane do dużych zakładów produkcyjnych.

NARZĘDZIA i MATERIAŁY

Materiały opakowaniowe i narzędzia do pakowania.

Telefon: +48 12 653 26 50
Email: biuro@novumpack.pl

MASZYNY i SYSTEMY

Maszyny pakujące i systemy pakowania produktów.

Telefon: +48 663 725 817
Email: radoslaw.kokoszka@novumpack.pl

SERWIS i WSPARCIE

Części zamienne, diagnostyka problemu, serwis techniczny.

Telefon: +48 12 653 04 06
Email: serwis@novumpack.pl

MAGAZYN

Dostawy i odbiory towarów. Status realizacji przesyłek.

Telefon: +48 12 653 04 06
Email: magazyn@novumpack.pl