Nasi Partnerzy

Poznaj ich bliżej

Maszyny i systemy pakujące oferowane przez Novumpack to szeroka gama rozwiązań do pakowania od najlepszych producentów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy STROJPLAST, producenta maszyn pakujących w folię termokurczliwą, owijarek poziomych PKG oraz systemów zamykania, składania kartonów, owijania i zabezpieczania palet oraz pełnych linii produkcyjnych EAR FLAP. Posiadamy szeroki wybór standardowych maszyn pakujących, jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania szyte na miarę. Nasze systemy pakujące są projektowane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od typu opakowania i sposobu pakowania konkretnych towarów. Linie pakujące odpowiednio zaprojektowane zapewniają szybkie i łatwe pakowanie żywności, napojów i innych produktów . Dostępne w naszej ofercie maszyny do pakowania są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze, ale również wyjątkowo precyzyjne i wydajne. Ich eksploatacja jest gwarancją uzyskania odpowiednich oszczędności. Oferowane przez nas maszyny pakujące spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w fabrykach i magazynach firm działających w różnych branżach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań, wątpliwości lub chęci zakupu maszyn pakujących i innych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.

EAR-FLAP® GROUP ma cztery centra produkcyjne i posprzedażowe: Barcelona (Hiszpania), Pampeluna (Hiszpania) San Luis Potosi (Meksyk) i Apeldoorn (Holandia).

SYSTEMY EF I OBSŁUGA EF
Oddziały EF-SYSTEMS i EF-HANDLING korporacji EAR-FLAP® koncentrują produkcję swoich urządzeń i usług w centrali w Barcelonie (Hiszpania) i Apeldoorn (Holandia).

Linie do owijania stretch, automatyczne paletyzatory, owijanie opakowań, AGV i automatyzacja końca linii.

PAKIET EF I USZCZELNIANIE EF
Oddziały EF-PACK i EF-SEALING korporacji EAR-FLAP® koncentrują produkcję swoich urządzeń w Barcelonie (Hiszpania), Pampelunie (Hiszpania) i San Luís Potosí (Meksyk).

Owijarki stretch, maszyny do formowania opakowań i tacek, urządzenia do wkładania i zamykania torebek, maszyny do pakowania w folie i maszyny do pakowania w folię termokurczliwą.

Światowy lider w produkcji urządzeń do pakowania

Jia-In Industry Co. Ltd. zajmuje się dostarczaniem najbardziej innowacyjnego systemu pakowania od 1973 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji maszyn i materiałów pakujących przez ponad 38 lat, Jia-In Industry Co. Ltd. zdobyła solidną reputację dla naszych klientów w ciągu ponad 60 krajów. Aby zaspokoić popyt na fabryki w Chinach od lat 90., Joinpack założył również PP, wytłaczarkę PET i fabrykę maszyn w Szanghaju, Shenzhen i Qingdao z ponad 24 lokalnymi biurami sprzedaży obejmującymi główne obszary przemysłu w Chinach.

Znak firmowy Joinpack podkreśla, że ​​jako producent opakowań łączymy niezawodną jakość naszych maszyn pakujących z konkurencyjnymi cenami w celu osiągnięcia zadowolenia naszych klientów z branży opakowań. Od najprostszych odpowiadających materiałów do wiązania do najbardziej wymagających rozwiązań systemowych, nasze zintegrowane podejście obejmuje wszystkie wymagania dotyczące pakowania.

Jako lider rynku w branży opakowań, Joinpack nieustannie angażuje się w zapewnianie naszym klientom najlepszych maszyn do pakowania. Opracowujemy kluczowe produkty głównie w maszynach pakujących na końcu linii, od liniowego systemu pakowania, indywidualnej maszyny do wiązania, maszyny do pakowania w folię stretch, maszyny do zamykania kartonów, narzędzi ręcznych, aż po materiały opakowaniowe. Szeroka gama produktów zapewnia wydajną, kompleksową obsługę spełniającą potrzeby naszych klientów.

Joinpack jest pierwszą fabryką na Tajwanie, która wdrożyła system ISO certyfikowany przez RWTUV. Dziś działamy w systemie ISO9001: 2008. Nasze produkty opakowaniowe podlegają dyrektywie CE i RoHS, która zapewnia standard bezpieczeństwa i jest przyjazna dla środowiska dla wszystkich użytkowników. Ciągły rozwój rozwiązań w zakresie opakowań i optymalna jakość zapewniają wysoki poziom niezawodności w maksymalizowaniu jakości pakowania.

Od początku naszej działalności w 1990 roku nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na naszych klientów. Kreatywność i dbałość o szczegóły są częścią naszej filozofii biznesowej. Z dumą możemy spojrzeć na szereg innowacyjnych rozwiązań – od wdrażania drobnych ulepszeń po wdrażanie większych pomysłów. Rzucamy wyzwanie doskonałości we wszystkim, co robimy. Nasi klienci są w centrum naszej uwagi. Naszym celem jest budowanie wzajemnego zaufania, dlatego zwracamy uwagę i uważnie słuchamy, aby dokładnie zrozumieć wyzwania klienta. Zadowolony klient jest tym, co naprawdę czyni nasz wysiłek wartym zachodu. Bezkompromisowa jakość zawsze leżała u podstaw naszej filozofii biznesowej. Szeroki zakres doświadczenia w budowie maszyn, rygorystyczna kontrola jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz wysokiej jakości wbudowane komponenty gwarantują wysoce niezawodny sprzęt, który działa dobrze w trudnych warunkach. Wcześniejsze doświadczenia pokazują 98% czasu sprawności.

Od systemów pakowania po systemy transportu, od pakowania ręcznego po automatyczne. Jesteśmy aktywnie obecni w branży graficznej, papierniczej, spożywczej, odzieżowej i ogólnie w przemyśle wytwórczym.

Imbal Stock to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie kluczowych urządzeń do pakowania ręcznego. Od lat jest liderem na rynku opakowań, realizując automatyczne maszyny pakujące specjalnie w celu spełnienia wszelkich wymagań klientów.

Know-how i zastosowana konstrukcja pozwala na dostarczanie i dostosowywanie sprzętu, od ręcznych zgrzewaczy L po zautomatyzowane, ciągłe zgrzewarki boczne przerywane i napędzane serwomechanizmem, flowpack z niestandardowymi systemami uszczelnień, owijarki z wbudowanym systemem płukania gazem. Naszą dostawę uzupełniają różne materiały eksploatacyjne (folie, taśmy, taśmy itp.) Oraz części zamienne do zakresu maszyn.

Partnerstwo nawiązane z „Integratorami systemów” pozwala nam również instalować do tego celu instalacje i systemy liniowe. Włączenie owijarki do istniejącej zautomatyzowanej linii lub badanie nowej jednostki produkcyjnej jest częścią naszej logiki biznesowej, zgodnie z koncepcją pełnej obsługi.

Obsługa posprzedażna jest naszą główną zaletą, dumą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, zarówno ze względu na natychmiastowość działania, jak i profesjonalizm, z którym współpracujemy na wszystkich maszynach pakujących i zakładach pakujących. Oferowane usługi obejmują: edukację i szkolenia dla personelu klienta, wsparcie techniczne oraz dodatkowe i / lub konserwację zapobiegawczą.

Audion Elektro B.V. powstał w 1947 roku. W latach pięćdziesiątych firma zaczęła koncentrować się na produkcji maszyn do uszczelniania oprócz działalności handlowej. W ostatnich dziesięcioleciach Audion Elektro stał się wiodącą marką w branży opakowań. Dziś, dzięki światowej sieci dealerów, Audion jest reprezentowany w ponad 65 krajach na całym świecie.
Maszyny pakujące Audion charakteryzują się wyjątkową jakością. Zachowując kontrolę nad rozwojem i produkcją maszyn w Holandii, Audionowi udało się zachować elastyczność i zorientować na klienta. Usługa świadczona przez Audion jest uważana przez naszych klientów za decydującą zaletę. Krótki czas dostawy maszyn, części i akcesoriów oraz innowacyjne rozwiązania różnorodnych problemów związanych z pakowaniem to ważne cechy, które wyróżniają firmę Audion w branży.
Dzięki Audion masz duży wybór maszyn pakujących, które spełniają twoje wymagania produkcyjne. Doświadczenie i wiedza gromadzona przez lata w poszukiwaniu rozwiązań dla klientów są wyjątkowe. Szeroki asortyment maszyn na tej stronie pokazuje, że istnieje rozwiązanie dla każdego problemu z opakowaniem. Oprócz produkcji standardowych maszyn z przyjemnością dostarczamy dostosowane modele w razie potrzeby.

Firma Transpak, założona w 1983 r., Jest pierwszą firmą, która eksportowała sprzęt do taśmowania, który został wyprodukowany na Tajwanie na rynek globalny poprzez systematyczne podejście. Naszym celem jest maksymalizacja zadowolenia i lojalności klientów dzięki wiodącej technologii, doskonałości usług i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Aby przyspieszyć innowacje technologiczne, Transpak opracował pierwszy 10-letni plan w 1997 r. Zainwestowaliśmy znaczne kwoty w badania i rozwój , co zaowocowało owocnym rozwojem firmy w ciągu następnych 10 lat. Innowacje napędzają wzrost. Teraz jesteśmy na etapie trzeciego 10-letniego planu (2019-2028) i nadal inwestujemy w rozwój nowego sprzętu do taśmowania, aby napędzać rozwój biznesu przez kolejne 10 lat. Transpak oferuje lepszy sprzęt o lepszym poziomie usług, aby pomóc naszym partnerom w rozwoju firmy razem z nami. Obecnie jesteśmy największym producentem sprzętu do taśmowania na Tajwanie, liderem technologii w Azji, a także światowym liderem wartości w branży. Oferujemy naszym klientom najbardziej kompleksową linię urządzeń do opasywania w branży.

Firma została założona na podstawie wieloletniego doświadczenia profesjonalistów działających w branży opakowań zarówno na poziomie technicznym, jak i biznesowym.

Postanowili zebrać wszystkie doświadczenia, które zdobyli po wielu latach pracy, aby stać się wiodącą firmą w branży opakowań i ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych

Najważniejszą rzeczą, w którą wierzymy, jest możliwość zaspokojenia potrzeb naszych klientów, zapewnienie wysokiej jakości usług i być zawsze dostępnym w razie potrzeby.

Do tej pory osiągnęliśmy rozwój maszyn, które pozwalają zaspokoić szeroki zakres potrzeb, a naszą największą satysfakcją jest to, co otrzymujemy z reakcji naszych klientów.

Firma Valko mieszcząca się w Bottanuco w prowincji Bergamo od zawsze produkowała profesjonalny sprzęt próżniowy, oferując szeroki zakres rozwiązań, w tym maszyny pakujące, zgrzewarki i systemy pakowania żywności na każdą potrzebę. Produkowany przez naszą firmę sprzęt próżniowy jest ręczny, półautomatyczny lub automatyczny, stołowy lub kołowy (nadaje się również do pakowania w atmosferze modyfikowanej). Produkty, które oferujemy, spełniają zatem wszelkie potrzeby pracowników gastronomii i dystrybutorów żywności, małych i dużych. Oprócz produkcji urządzeń próżniowych Valko oferuje standardowe i opcjonalne akcesoria, zapewniając klientom materiały eksploatacyjne, takie jak worki próżniowe, wanny GN i rolki o różnych rozmiarach.