Płyty pakunkowe do owijarek WR

SKU: 505000021-1

1800,00  + VAT

13 Osób ogląda teraz ten produkt!

Masz pytania odnośnie tego produktu?

Porozmawiaj z naszym specjalistą lub poproś o ofertę.

Zapytanie o ofertę
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Odsprzedaż
  • Radosław Kokoszka
    Key Account Manager
  • +48 12 653 04 06 wew.24
  • +48 663 725 817
  • radoslaw.kokoszka@novumpack.pl
Informacje dodatkowe
Wersja odwijarki (szerokość)

Typ L

,

Typ S

,

Typ N

,

Typ T

,

Typ Z

,

Typ E

Wersja maszyny

WR1050

,

WR1400

Producent

Ovinator

Pliki do pobrania:

Opis produktu

Płytki do pakowania i zamykania urządzeń serii WR, dzięki którym bez problemu zapakujesz cokolwiek, a zamykanie pudełek stanie się dziecinnie proste.

Płyty owijające WR
E – standardowa płyta przedłużona z tyłu o 250 mm do pakowania towarów masowych (np. worków z granulatem) lub dłuższych/większych przedmiotów, które wymagają zwiększonej stabilności podczas procesu pakowania. Zalecana zarówno do ręcznych, jak i zmotoryzowanych owijarek WR w połączeniu z folią 125 lub 250 mm.

L – Standardowa przedłużona płyta 250 mm z przodu do pakowania większych przedmiotów. Odpowiednia zarówno do ręcznych, jak i zmotoryzowanych owijarek WR w połączeniu z folią 250 lub 500 mm.

S – standardowa płyta do owijania towarów. Zalecana zarówno do ręcznych, jak i zmotoryzowanych owijarek WR w połączeniu z folią 125 lub 250 mm.

N – wąska wersja płyty do owijania małych opakowań o długości boku mniejszej niż 20 cm. Zalecana zarówno do ręcznych, jak i zmotoryzowanych owijarek WR w połączeniu z folią 125 lub 250 mm.

T – dodatkowy zestaw uchwytu i płyty z rolkami do owijania okrągłych przedmiotów, takich jak płyty pnuematyczne/auto, dyski, wiązki kabli itp. Szczególnie nadaje się do zmotoryzowanej owijarki WR w połączeniu z folią 125 lub 250 mm.

Z – dodatkowy uchwyt, zestaw płyt z rolkami i celowanie do zgrzewania pudełek. UWAGA: płyta nie nadaje się do owijania. Nadaje się głównie do owijarki WR z napędem silnikowym, która zawiera aplikator taśmy.

Przy zamawianiu należy wpisać w uwagach typ maszyny WR1050 lub WR1400.
– umieścić zapakowany produkt na zaznaczonych strzałkach

– opakowanie zawiera 1 sztukę

Prezentacja płyty typu E: Za pomocą przedłużonej płyty z tyłu

Prezentacja płyt typu S i T: Używanie standardowej płyty i zestawu płyt do pakowania okrągłych przedmiotów

Prezentacja płyty typu N: Użycie wąskiej płyty

Prezentacja płyty typu Z: Używanie zestawu płyt do zamykania pudełek z celownikiem

Opinie

Kategoria: Tagi: , ,