NOVUMPACK - SYSTEMY PAKOWANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ FIRMY

KATEGORIA
01
Systemy Pakujące
Końca Linii Produkcyjnej
Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów korzystających z usług naszej firmy, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment o innowacyjne rozwiązania ułatwiające produkcję oraz usprawniające transport wewnątrz zakładowy.
12+

Wykwalifikowanych Pracowników

127

Zainstalowanych Linii

738

Sprzedanych Maszyn

999+

Zadowolonych Klientów

02
Systemy Pakowania
W Folię Termokurczliwą
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą maszyn pakujących w folie termokurczliwe. W ofercie znajda Państwo zarówno maszyny kloszowe, kątowe, tunele obkurczające jak i pełne automaty pakujące.
03
Maszyny do Spinania
Taśm PP i PET
Systemy spinania taśmą plastikową obejmują szeroki zakres zastosowań dla większości dziedzin przemysłu, dostarczając najbardziej skutecznych i ekonomicznie wydajnych rozwiązań do pakowania.
04
Maszyny do zamykania
i Zaklejania kratonów
Niezależnie od Twojego produktu, mamy rozwiązanie do pakowania, które może spełnić wszystkie Twoje wymagania związane z produkcją. Możemy zaoferować wszechstronne systemy casepackingu, zaklejania i formowania kartonów czy robotyke antropomorficzna, czy aplikację zaprojektowaną specjalnie na potrzeby Twoich produktów. Pozwól naszym ekspertom zbadać Twoje wymagania i zaproponować świadome i odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu.
05
Urządzenia do
Zgrzewania folii i worków
Szeroki wybór zgrzewarek do folii, począwszy od prostych, stołowych urządzeń impulsowych, na stacjonarnych maszynach przemysłowych do zamykania worków lub rękawów skończywszy.
06
Urządzenia do zgrzewania
Indukcyjnego opakowań
Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami tworzy hermetyczne uszczelnienia służące do powstrzymywania wycieków, zachowania świeżości produktów i zapewniające potwierdzenie nienaruszenia zabezpieczenia przed otwarciem opakowania.
07
Systemy Owijania
Ładunków Folią Stretch
Szeroka gama owijarek do folii stretch zawsze umożliwia znalezienie najbardziej odpowiedniego sprzętu odpowiadającego Twoim potrzebom, zarówno w wersji automatycznej, jak i półautomatycznej. Posiadamy sprzęt, który jest przeznaczony do wysokich poziomów produkcji i niestabilnego ładunku. Nasza doświadczenie pozwala nam dostosować nasze owijarki stretch do specyficznych wymagań Twojego produktu.
08
Traysealer i pakowarki
Do Pakowania próżniowego
By zabezpieczyć żywność przed zepsuciem, stosuje się pakowanie próżniowe. W ten sposób odcięty zostaje dopływ powietrza, dzięki czemu uniemożliwione zostają procesy utleniania. W ich wyniku produkty spożywcze tracą swoje wartości odżywcze i smak.
09
Systemy i Maszyny
do Ważenia i Dozowania
Maszyny ważąco-pakujące oferowane przez naszą firmę  dostosowane są do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki pakowanego produktu. Dostępne są w różnych wariantach poziomu automatyzacji.

10

Automaty poziome
typu Flow Pack
Poziome, automatyczne maszyny pakujące (flow pack) wykonujące potrójnie zgrzewane opakowania (dwa zgrzewy poprzeczne i jeden wzdłużny) z jednej rolki folii. Maszyny przeznaczone dla aplikacji o wysokiej skali produkcji, dla rynku wyrobów spożywczych oraz niespożywczych.

11

Systemy Aplikacji
Etykiet Typu Sleeve
Nasze maszyny do aplikacji etykiet termokurczliwych – sleeves mogą nakładać: full-body sleeves jak również plomby typu tamper evident. Idealnie współpracują z oferowanymi tunelami parowymi lub tunelami elektrycznymi tamper evident.
marden edwards

12

Automatyczne foliarki
Kopertowe

Foliarki kopertowe znane jako celofoniarki to proste i sprawne urządzenia pakujące. Maszyny te używają folii BOPP. Mogą służyć do pakowania kosmetyków, herbat, płyt CD lub DVD, ale również papierosów i innych produktów o zróżnicowanej wielkości

13
Systemy Aplikacji
Banderoli
Banderolownice to urządzenia do banderolowania produktów, takich jak etykiety, banknoty, koperty, zeszty i innych. Zastosowanie znajdują nie tylko w branży poligraficznej, ale również w innych, m.in. do banderolowania produktów spożywczych, tekstylnych, czy do konfekcjonowania opakowań.
POZNAJ NAS BLIŻEJ

KRÓTKO O NASZEJ FIRMIE

NOVUMPACK - SYSTEMY PAKOWANIA
Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów korzystających z usług naszej firmy, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment o innowacyjne rozwiązania ułatwiające produkcję oraz usprawniające transport wewnątrzzakładowy.

W zależności od potrzeb naszych Klientów, oferujemy całą gamę profesjonalnych urządzeń, zaczynając od prostych sprzętów przeznaczonych do zgrzewania folii, zamykania kartonów, spinania taśmą, poprzez automaty pakujące, systemy formowania kartonów, maszyny foliujące i owijające, na kompletnych liniach pakujących skończywszy.

W ofercie naszej firmy znajdziecie również specjalistyczne rolkowe i taśmowe przenośniki przemysłowe wykorzystywane przez systemy transportu wewnętrznego.

Ponadto firma Novumpack oferuje szeroki zakres maszyn pakujących obejmujący:

MASZYNY DO ZGRZEWANIA FOLII

Zgrzewarki impulsowe, stałocieplne do zamykania worków i rękawa foliowego.

MASZYNY DO OBKURCZANIA FOLII

Urządzenia półautomatyczne i automatyczne do foliowania i obkurczania produktów.

MASZYNY DO OWIJANIA FOLIĄ

Wysoko wydajne owijarki do palet oraz owijarki horyzontalne do owijania folią stretch.

URZĄDZENIA PRÓŻNIOWE i M.A.P

Systemy przeznaczone do pakowania próżniowego oraz w atmosferze modyfikowanej M.A.P

WIĄZARKI i BANDOWNICE

Narzędzia ręczne, akumulatorowe oraz maszyny do bandowania i spinania taśmami PP i PET

ZAKLEJARKI i SKŁADARKI KARTONÓW

Rozwiązania do formowania, zaklejania i zamykania klapowych opakowań kartonowych.

FOLIARKI KOPERTOWE

Automatyczne celofoniarki oraz proste a tym samym funkcjonalne foliarki kopertowe własnej produkcji.

MASZYNY DO PAKOWANIA BRYKIETU

Półautomatyczne maszyny pakujące i automatyczne linie do pakowania brykietu, kostek RUF.

TRANSPORT PRODUKTÓW

Systemy transportu i podawania produktów w postaci przenośników rolkowych i taśmowych.

MASZYNY DO MATERACY

Urządzenia i linie do produkcji i pakowania materacy piankowych, sprężynowych i bonelowych.
NASI KLIENCI

Zaufali nam najlepsi. Sprawdź co możemy zrobić dla twojej firmy.

Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zakresie dostaw, doradztwa i instalacji maszyn i urządzeń do pakowania na terenie całej Polski, zostało docenione przez naszych partnerów i klientów o czym świadczyć mogą wybrane referencje.

NASI PARTNERZY

AKTUALNOŚCI

OSTATNIE REALIZACJE

Poznaj nasze najlepsze rozwiązania i ostatnie projekty
Znajdziesz Nas
w Krakowie.
NASZ ADRES

30-719 Kraków, ul.Gromadzka 46

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

INFORMACJE KONTAKTOWE

+48 12 653 04 06

biuro@novumpack.pl

NEWSLETTER

[mc4wp_form id=”74″]