AUTOMATYCZNY SYSTEM PAKOWANIA W ZGRZEWKI

Seria wysokiej jakości pakowarek termokurczliwych SSWM składa się z urządzeń, które umożliwiają podawanie, grupowanie i foliowanie różnych produktów, również z tacą kartonową na dole, gdy jest to potrzebne.

AUTOMATY FOLIUJĄCE

Automaty do pakowania w formie zgrzewki produktów jednostkowych i zbiorczych. Automaty do pakowania w formie zgrzewki produktów jednostkowych i zbiorczych.

Poznaj ofertę

SYSTEMY PALETYZACJI PRODUKTÓW

Seria paletyzatorów warstwowych LPE umożliwia umieszczenie całej podłogi ładunkowej na podstawie palety, optymalizując produkcję.

SYSTEMY FORMOWANIA TACEK

TFM seria automatycznych formatek do kartonów płaskich lub tacek składa się z wysokowydajnego i precyzyjnego wyposażenia z magazynem grawitacyjnym, przejściem pośrednim i systemem klejenia na gorąco.

MAGAZYNY DO PALET

Nasz oddział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

ROBOTY PALETYZUJĄCE RPA

Seria paletyzatorów antropomorficznych SRPA pozwala na wykonanie wysokiej produkcji. Możliwość zastosowania różnych typów chwytaków daje tej opcji dużą wszechstronność, co czyni ten system bardzo interesującym.

ROBOTY PALETYZUJĄCE RPA

Seria paletyzatorów antropomorficznych SRPA pozwala na wykonanie wysokiej produkcji. Możliwość zastosowania różnych typów chwytaków daje tej opcji dużą wszechstronność, co czyni ten system bardzo interesującym.

SYSTEMY UKŁADANIA PALET

Nasz dział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW TAŚMOWYCH

Projektujemy i wykonuje wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEMY FORMOWANIA Z PICK & PLACE

Seria pakerów kartonowych BPP umożliwia formowanie / pick & place / uszczelnianie skrzynek w systemie monoblokowym o zredukowanych wymiarach.

SYSTEMY TRANSPORTU PRODUKTÓW

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszystkich niezbędnych elementów związanych z obsługą logistyczną palet: transportem, gromadzeniem i / lub dystrybucją w określone miejsca.

SYSTEMY TRANSPORTU PALET

Projektujemy i wykonujemy wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEM PRZENOŚNIKÓW WIBRACYJNYCH

Nasz serwis projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń, aby mogły pracować z różnymi typami produktów, takich jak torby lub pudełka.

SYSTEMY POKRYCIA GÓRNEGO DLA PALET

Nasze systemy osłon górnych TDM mogą być zintegrowane ze wszystkimi typami owijarek do palet lub mogą pracować samodzielnie. W tym rozwiązaniu nad paletą znajduje się plastikowy arkusz, który całkowicie pokrywa ładunek.

SYSTEMY OWIJANIA PIERŚCIENI OBROTOWYCH

Oferujemy szeroką gamę owijek do ochrony produktów na paletach. Ponad 3.000 sztuk sprzedanych na całym świecie.

SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW KUBEŁKOWYCH

Projektujemy i produkujemy wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń, aby móc pracować z różnymi rodzajami produktów, takich jak torby lub pudełka.

OBROTOWE RAMIĘ I OBROTOWE SYSTEMY OWIJANIA

Oferujemy szeroką gamę owijek do ochrony produktów na paletach. Ponad 3.000 sztuk sprzedanych na całym świecie.

SYSTEM PALETYZACJI KARTEZJSKIEJ

Seria paletyzatorów kartezjańskich SRPE charakteryzuje się dużą wszechstronnością formatów oraz minimalnymi kosztami. Optymalne rozwiązanie dla średnich produkcji.

SYSTEMY MAGAZYNOWE I DOZOWNIKI PALET

Nasz dział EF-HANDLING projektuje i produkuje wszystkie niezbędne elementy do łączenia naszych urządzeń. Posiadamy również magazyny palet, układarki i dyspensery.

SYSTEMY ZAKLEJANIA KARTONÓW

Nasza szeroka gama zgrzewarek pozwala na zamykanie wszelkiego rodzaju kartonów klapowych za pomocą taśmy klejącej lub kleju termotopliwego. Wykonujemy również wersje do specjalnych wymiarów opakowań.

PRZENOŚNIKI DO TRANSPORTU PUDEŁEK

Nasza firma projektuje i wytwarza wszystkie niezbędne elementy związane z obsługą logistyczną palet: transport, gromadzenie i / lub dystrybucja w określone miejsca.

SYSTEMY WRAP AROUND

Seria opakowań kartonowych owijanych polega na złożeniu i owinięciu kartonu wokół zgrupowanego produktu, zamykając się na bokach 4 krótkimi klapkami. System ten pozwala na pakowanie dużych produkcji.

SYSTEMY PICK & PLACE

Za pomocą robota antropomorficznego umożliwia klientowi pakowanie dowolnego rodzaju produktu, niezależnie od wielkości i morfologii.

SYSTEMY SKŁADANIA PUDEŁ B1

Seria BEM do kartonów typu B1 lub American to bardzo ciekawe rozwiązanie dla średnich produkcji. Jest to niezbędny element w każdym tradycyjnym systemie automatycznego pakowania kartonów.

SYSTEMY WKŁADANIA WORKÓW

Seria wkładek BIM umożliwia napełnianie kartonu wewnętrzną torbą plastikową. Seria zgrzewarek BSM umożliwia zamykanie i zgrzewanie plastikowej torebki.

Nasi klienci:

Maszyny z linii przemysłowej

PROLINE - WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEMY PAKOWANIA
Duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych maszyn do pakowania. Nasze maszyny pakujące produkowane są ręcznie i zaprojektowane tak, aby obsługiwać klientów z wysokimi wymaganiami – nie chodzi tylko o precyzję produkcji i dbałość o szczegóły, ale także o przyjazny dla użytkownika rozwiązania, łatwe w serwisowaniu. Każda produkowana maszyna jest poddawana kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji i jest testowana przed dostawą do klienta. Wspieramy nasze podejście do jakości poprzez przyznanie dodatkowych gwarancji na naszych maszynach..

Maszyny i systemy pakujące oferowane przez Novumpack to szeroka gama rozwiązań do pakowania od najlepszych producentów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy STROJPLAST, producenta maszyn pakujących w folię termokurczliwą, owijarek poziomych EDDA oraz systemów zamykania, składania kartonów, owijania i zabezpieczania palet oraz pełnych linii produkcyjnych EAR-FLAP. Posiadamy szeroki wybór standardowych maszyn pakujących, jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania szyte na miarę. Nasze systemy pakujące są projektowane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od typu opakowania i sposobu pakowania konkretnych towarów. Linie pakujące odpowiednio zaprojektowane zapewniają szybkie i łatwe pakowanie żywności, napojów i innych produktów

Dostępne w naszej ofercie maszyny do pakowania są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze, ale również wyjątkowo precyzyjne i wydajne. Ich eksploatacja jest gwarancją uzyskania odpowiednich oszczędności. Oferowane przez nas maszyny pakujące spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w fabrykach i magazynach firm działających w różnych branżach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań, wątpliwości lub chęci zakupu maszyn pakujących i innych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.

SYSTEMY PROLINE