Poznaj nas bliżej

01. Krótko o nas

W Novumpack nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pomagających naszym klientom konkurować na rynku. Jesteśmy oddani budowaniu zaufania i dobrych relacji z naszymi klientami. Pod koniec dnia usatysfakcjonowany klient jest tym, co naprawdę sprawia, że nasz wysiłek ma sens.

Oferta naszej firmy to cztery filary. Głównym segmentem działalności są maszyny pakujące którym zajmuje się dział Novumpack zaopatrujący naszych klientów w szerokie spektrum maszyn i systemów do pakowania produktów. W ofercie posiadamy min maszyny do pakowania termokurczliwego, zgrzewania folii, owijania folią stretch pionowo i poziomo, systemy zaklejania i formowania kartonów, maszyny do pakowania próżniowego.

Jesteśmy przedstawicielem takich producentów jak Strojplast, Ear-Flap, Valko, ImbalStock, Joinpack. W ofercie posiadamy również systemy do pakowania materacy jako przedstawiciel firmy MERTMAKINA producenta linii do produkcji materacy zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie.

DELTAPACK to kolejny filar naszej działalności. Jesteśmy Polskim producentem innowacyjnych foliarek kopertowych do pakowania kosmetyków, papierosów, płyt CD/DVD i innych opakowań. Nasze foliarki kopertowe to idealne uzupełnienie dużych linii produkcyjnych jak i ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Najstarszą częścią firmy jest Novum Office zajmujący się kompleksowym wyposażeniem biur. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności na naszych stronach internetowych

Authorprzez Radosław Kokoszka – Key Account Manager

Maszyny i linie do pakowania

02. Nasza oferta

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów korzystających z usług naszej firmy, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment o innowacyjne rozwiązania ułatwiające produkcję i proces pakowania.

W zależności od potrzeb naszych Klientów, oferujemy całą gamę profesjonalnych urządzeń, zaczynając od prostych sprzętów przeznaczonych do zgrzewania folii, zamykania kartonów, spinania taśmą, poprzez automaty pakujące, systemy formowania kartonów, maszyny foliujące i owijające, na kompletnych liniach pakujących skończywszy.
W ofercie naszej firmy znajdziecie również specjalistyczne rolkowe i taśmowe przenośniki przemysłowe wykorzystywane przez systemy transportu wewnętrznego.

Ponadto firma Novumpack oferuje szeroki zakres maszyn pakujących obejmujący:

  • Maszyny i urządzenia do zgrzewania folii
  • Urządzenia półautomatyczne i automatyczne do foliowania i obkurczania produktów
  • Wysoko wydajne owijarki do palet oraz owijarki horyzontalne
  • Systemy pakowania próżniowego oraz a atmosferze modyfikowanej MAP
  • Narzędzia oraz maszyny do bandowania, spinania taśmami PP i PET
  • Rozwiązania do formowania i zaklejania opakowań kartonowych
  • Proste a tym samym funkcjonalne foliarki kopertowe własnej produkcji
  • Systemy transportu i podawania produktów
  • Półautomatyczne i automatyczne linie do pakowania brykietu, kostek RUF

Zapewniamy technologię, doradztwo, inżyniering i wykonawstwo kompleksowych projektów oraz pełen serwis naszych urządzeń.
Zaopatrujemy firmy wszelakich branż w systemy dostosowane do specyfiki produkcji i pakowanego produktu oraz do indywidualnych wymagań

Authorby Radosław Kokoszka – Key Account Manager

Systemy pakowania NOVUMPACK

03. Ostatnie projekty

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi projektami i testami oferowanych przez nas rozwiązań. Liczymy na to że przedstawione poniżej materiały pomogą zrozumieć i poznać szereg rozwiązań i możliwości w dziedzinie pakowania produktów.

W swojej ofercie posiadamy szereg maszyn pakujących jak również pełne linie do pakowania i systemy pakujące. Poniżej postaramy się zaprezentować ciekawe rozwiązania, urządzenia do pakowania, nowinki z branży pakującej, testy i porady dotyczące maszyn do pakowania jak również realizacje i instalacje linii pakujących u naszych klientów. Mamy nadzieję że zawarte na naszym blogu informacje pozwolą zobrazować i w pełni zaprezentować ofertę maszyn i systemów do pakowania.

Postaramy się również zaprezentować szereg porad i ciekawostek dotyczących serwisu, konserwacji i eksploatacji maszyn do pakowania.

Authorby Radosław Kokoszka – Key Account Manager