Instalacje

Instalacja automatycznej celofoniarki Marden Edwards

Celofoniarki automatyczne prowadzą proces pakowania opakowań kartonowych w folie. Maszyny pakujące – foliujące powszechnie znane pod nazwą celofoniarki prowadzą proces pakowania produktu w folię celofanową. Proces pakowania rozpoczyna się od pobrania produktu z przenośnika taśmowego, rolkowego lub bezpośrednio z maszyny produkcyjnej. Celofoniarka pozycjonuje produkt i wykonuje opakowane kopertowe z folii. Dodatkową funkcjonalnością jest nakładana taśma zrywająca, czynność wymaga jednak dodatkowego osprzętu.

Automatyczna celofoniarka posiada możliwość adaptacyjnego dostosowania tempa pakowania do częstotliwości podawania produktu. Dla przedsiębiorców decydujących się na wysoką automatyzacją linii produkcyjnej jest to ważna funkcjonalność zapobiegają zatrzymywaniu się celofoniarki w oczekiwaniu na kolejny element do pakowania. Technologia sterowania i czujników optycznych daje możliwość precyzyjnego pozycjonowania produktu w stosunku do nakładania folii z nadrukiem. Uzyskuje się w ten sposób oczekiwany efekt pakowania.

Projektowane i produkowane przez nas celofoniarki posiadają funkcję przestawienia zakresu pola roboczego, co pozwala na foliowanie produktów o większym zakresie rozmiarowym. Idąc dalej produkujemy maszyny pakujące w folię zestawy produktów. Omawiana funkcja jest szczególnie cenna przy sezonowych zmianach pakowanych artykułów.

Specjalizujemy się w projektach niestandardowych, posiadamy możliwości konstruowania maszyn pakujących które obsługują produkty nietypowe.

Celofoniarki naszej produkcji dostosowujemy na potrzeby włączenia w linię pakowania lub jako samodzielnie pracujące urządzenia.

Kartoniarki i celofoniarki naszej produkcji, z powodzeniem współpracują z maszynami pakującymi typu flowpack, i case-packer.

Jesteśmy polskim producentem maszyn pakujących. Projektujemy i budujemy maszyny od podstaw, na indywidualne zamówienie Klienta. Prowadzimy własny serwis gwarancyjny, modernizujemy przestarzałe ciągi produkcyjne i pakujące. Nie importujemy ani nie handlujemy używanymi celofoniarkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *